Профілактика грибкових захворювань.

Море, пляж, пісок, басейн, душ загального користування, а до цього - манікюрно-педикюрні процедури і .... велика ймовірність підхопити грбкову інфекцію!!! Основною умовою для розвитку мікозів є наявність патогенного гриба, а також - різноманітних факторів, що знижують захисні сили шкіри та організму в цілому.

Загальний стан організму грає провідну роль у розвитку грибкових захворювань, що викликаються патогенними дерматофітами і умовно-патогенними грибами.

Фактори, котрі провокують розвиток грибкових захворювань, умовно поділяють на 2 групи : екзогенні та ендогенні. Екзогенні обумовлюють зниження фізіологічної захисної функції шкіри, ендогенні - в цілому шкідливо впливають на організм і знижують його резистертність 

Серед екзогенних факторів провідну роль відіграють поверхневі і глибокі травми.

Детальніше...

Харчування та краса

Можна купувати найдорожчу, найкращу косметику, але без правильного харчування шкіра не буде виглядати добре. «Правильні» продукти можуть бути такими ж ефективними, як хороший крем і салонні процедури, адже вживана нами їжа впливає не тільки на стан здоров´я, а й на зовнішність. Для того, щоб шкіра радувала рівним тоном і не страждала, необхідно з раціону харчування виключити шкідливі продукти :

1. Солодощі. Цукор провокує розмноження хвороботворних бактерій, знижує захисні можливості шкіри, сприяє збільшенню підшкірно-жирової клітковини.

Детальніше...

м. Біла Церква вул. Ярослава Мудрого 49, 2й поверх, каб.215 (міська лікарня № 1)
+38 067-280-95-34 +38 067-700-83-91
.